Murat Reis Ayvalık’tan bayram seçenekleri

Ayvalık’ın en gözde otellerinden olan Murat Reis Ayvalık, nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ile bayram tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayacak bir tatil programı sunuyor

murat reis ayvalik (1)

Murat Reis Ayvalık, 8 – 18 Eylül tarihleri arasında Ege’yi ruhunuzun derinliklerinde hissetmenizi sağlayacak, beyaz, mavi ve pastel tonların hakim olduğu konforlu odalarında 5 gece konaklamadan oluşan tatil paketi sunuyor.

Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde otellerinden Murat Reis Ayvalık, mavi bayraklı plajında yazın keyfini çıkarırken bayramda tatil yapmak isteyenleri bekliyor.

murat reis ayvalik (2)

Kurban Bayramı özel programında taş kaldırımları ve tarihi dokusuyla dillere destan Cunda Adası’na otelin özel gezi tekneleriyle ziyaret, The Breeze’de iki kişilik bir akşam yemeği ve D-SPA’da iki kişilik aromaterapi masajı da yer alıyor. Murat Reis Ayvalık, konforlu odaları, nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası, birbirinden lezzetli seçeneklerle dolu menüsü ve hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendiren konsepti ile tatilde ‘huzur’ vadeden tatil programını iki kişilik odada kişi başı 1.920TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

murat reis ayvalik (3)

Bir Cevap Yazın