“Air Force 1” ile uçmaya hazır mısınız?

Amerikan Başkanı’nı taşımak üzere görevlendirilmiş olan Air Force 1 uçağından esinlenerek üretilen American Tourister Air Force 1 serisi valizler ile seyahatlerinizde şık, rahat ve güvende olmak çok kolay

american-tourister

Şifreli sabit gömme kilit teknolojisine sahip Air Force 1 serisi valizler aynı zamanda orta ve büyük boy seçeneklerinde ekstra genişleme kapasitesine sahip. İster kısa, ister uzun sürecek ve çok fazla eşya gerektirecek bir seyahatiniz olsun Air Force 1 serisi tüm seyahatlerinizde yanınızda olma garantili.

Üzerindeki paralel açılı desenler ile farklı ve modern bir görünüm yakalayan seri, moda tutkunlarının dikkatini çekmeye hazır. Serinin iç astarında bulunan canlı renkler sayesinde ise valiziniz içinde eşyalarınızı bulmak kolaylaşıyor.

Serinin en önemli özelliklerinden biri modern tasarımının yanında valizlerin konforlu olması ve her daim kullanım kolaylığı sağlaması. Air Force 1 serisi valizler çift tekerlek sistemli olup, seyahatlerinizde sizin hızınıza ayak uydurarak ve kolay bir tutuş sağlıyor.

Bir Cevap Yazın