Termal için özel bir seçenek: Kaya Magnesia Termal Otel

Kaya Magnesia Termal Otel, geleneksel Türk misafirperverliği ile konuklarının rahatını üst seviyelere yükseltmek ve standartlarını en üst seviyede tutarak unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmak misyonuyla hizmet veriyor. Manisa’da, Turgutlu Avşar yolu üzerindeki otel, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 70, İzmir’e 50, Manisa’ya ise 25 kilometre mesafede. İsmini Manisa’nın eski adı olan MAGNESIA’dan alan otel, Lidya Krallığının başkenti ve Hristiyan dininin ilk yedi kilisesinden biri olan Sardes’e 30, diğer bir antik kilise olan Alaşehir’deki St. Jean Kilisesi’ne ise 68 km uzaklıkta.

kaya-magnesia-hotel-3

Dört yıldızlı otel konseptiyle tasarlanmış olan Kaya Magnesia, konuklarını odalarda ve diğer alanlarda teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor. Otelde 72 superior, 4 deluxe, 8 junior suit, 2 senior süit, 4 aile suiti ve 2 engelli odası bulunuyor. Otel, tüm genel kullanım alanlarında, tüm odalarda ve toplantı salonlarında yüksek hızlı limitsiz ve ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti sunuyor. Tesiste tam donanıma sahip toplantı salonları, her türlü kapalı ve açık organizasyona ve etkinliğe hizmet verebilecek ve toplamda 1140 metrekareyi bulan kullanım alanı ile toplantı odaları ve balo salonu yer alıyor.

Ayrıca termal içerikli Spa merkezinde bayanlara özel fitness salonu, Spa salonu, Fin hamamı, masaj odaları, sauna, yüzme havuzları, jakuzi ve saunalı özel aile odaları bulunuyor.

kaya-magnesia-thermal-6

Bir Cevap Yazın