Cazın en lezzetli hali!

Muhteşem bir boğaz manzarası, modern ve dinamik bir üslupla şarkılara hayat katan bir grup ve Caz’ın doğduğu topraklardan esinlenerek hazırlanan yaratıcı lezzetler, her Cuma; İstanbul’un en özel adresi The Grand Tarabya’da.

the_grand_tarabya_diba_bar-2Tatil ruhunu şehirde de yaşamak isteyenler için en özel adreslerden biri olan The Grand Tarabya’nın ikinci katında bulunan Diba Bar, caz geceleriyle İstanbul akşamlarını keyfe dönüştürüyor. Günümüz popüler yerli ve yabancı parçalarına kendi yorumlarını katan Purple Hand Band grubu, modern ve dinamik bir üslupla şarkılara hayat katarken misafirlere unutulmaz saatler yaşatıyor.

Denizin içinde gibi hissedeceğiz muhteşem manzaralı terasıyla Diba Bar, her Cuma 21.00’de başlayan ve yaklaşık 2 saat süren caz gecelerine özel bir de ‘caz’ mönüsü sunuyor. The Grand Tarabya şeflerinin bu özel gece için cazın doğduğu Louisiana eyaletinden yaratıcı dokunuşlar eklediği menüde yer alan Hindistan cevizi kaplı karidesler ve kajun baharatlı tavuk quesadilla gibi özel lezzetlerle otelin muhteşem manzarası müzik ziyafetini keyfe dönüştürüyor.

Bir Cevap Yazın