argos in Cappadocia’da büyülü bir sevgililer günü

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen, içinden köy geçen otel olarak tanımlanan argos in Cappadocia, bu sevgililer gününü romantik ve masalsı kutlamak isteyen çiftleri bekliyor

Büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da bulunan argos in Cappadocia, karlar altındaki Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasına hakim konumuyla, aşıklara unutamayacakları bir Sevgililer Günü vaat ediyor.

Kapadokya’nın kalbindeki eski Uçhisar Köyü’nde yamaca kademeler halinde yayılan 7 konaktan oluşan argos in Cappadocia, Sevgililer Günü’ne özel iki günlük bir program hazırladı. Deluxe odadan süit odaya ücretsiz geçiş imkanı sunulan pakette Seki Restaurant’ta 14 Şubat akşamı müzik dinletisi eşliğinde şefin seçtiği 3 yemekten oluşan mini tadım menüsü ve otelin kendi bağlarının üzümlerinden yapılmış bir şişe özel şarap yer alıyor. Köpüklü şarap ve Sevgililer Günü atıştırmalıkları ile konuklarını karşılayan argos in Cappadocia, odanızda şöminenin karşısında keyif yapma imkanı da sunuyor. Odanızda alabileceğiniz tüm masajlarda yüzde 50 indirim de sağlayan bu özel paket, 14 Şubat haftasında kahvaltı dahil, iki kişi için 520 Euro.

Bugüne kadar gayot.com tarafından “Dünyanın En iyi 10 Balayı Oteli”, Holidays for Couples Dergisi tarafından “Dünyanın En Romantik 25 Yeni Oteli”, Conde Nast tarafından “Dünyanın En Romantik 4 Oteli”, Kiwi Collection tarafından “Dünyanın En Romantik 15 Oteli arasında yerini alan argos in Cappadocia, The World Luxury Hotel Awards 2016’da “En Güzel Tarihi Lüks Otel” kategorisinde ‘Küresel Birinci’liği de aldı.

Bir Cevap Yazın