Aşkınızı Hilton İstanbul Bomonti’de İstanbul şarkıları anlatsın

Hilton İstanbul Bomonti’nin muhteşem manzarasına sahip roof-top barı Cloud 34’te Slow Time’ın Sevgililer Gününe özel olarak hazırladığı birbirinden güzel İstanbul aşk şarkılarıyla sevgilinizle romantik bir gece geçirin

Hilton İstanbul Bomonti’nin Slow Time işbirliği ile düzenlediği Sevgililer Günü etkinliğinde İstanbul’un aşk şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. İstanbul’u ayaklarınızın altında ışıl ışıl seyredebileceğiniz roof-top barı Cloud 34’te mum ışığında enfes sushi servisi ve Slow Time’ın o güne özel hazırladığı İstanbul’un aşk şarkılarını DJ performansı eşliğinde dinleyebileceğiniz romantik bir gece sizi bekliyor. Hilton İstanbul Bomonti’nin deneyimli şeflerinin hazırladığı sushi menüsünden seçtiğiniz bir tabak ve dilediğiniz bir kokteyl kişi başı sadece 80 TL. Hilton İstanbul Bomonti’nin bu romantik Sevgililer Günü etkinliğine, Slow Time’ın düzenlediği yarışmayı kazanan iki çift de katılmaya hak kazanacak.

Hilton İstanbul Bomonti’nin seçkin restoranı The Globe’da, ödüllü Executive Şef Yannis Manikis’in Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüsüyle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Menüde çıtır kılıç balığı eşliğinde yaban havucu püresi, sous vide usulü bonfile, dana yanağı eşliğinde soğan çeşitlemeleri ve kırmızı pancar reçeli bulunuyor. Sevgililer Günü’ne özel yemeği içecek dahil kişi başı 180 TL, içecekler hariç olarak da kişi başı 140TL.

Avrupa’nın en büyük spası eforea™ Spa’nın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı paketle ise sevgilinizle beraber keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Çiftlere özel VIP odada uygulanan paketin içinde sauna, buhar banyosu, aromaterapi masajı ve canlandırıcı yüz bakımı bulunuyor. 90 dakikalık paket Sevgililer Günü’ne özel iki kişi için 480TL.

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000

http://hilton.com.tr/tr/hiltonistanbulbomonti/

Bir Cevap Yazın