İzmir’den her gün Atina aktarmalı New York seferi

İstanbul ve İzmir’den çıkan yolcular, Aegean Havayolları ve Emirates’in özel fiyatlarını kombine ederek Atina’dan aktarmalı olarak New York’a çok özel fiyatlarla seyahat edebilecekler. Atina’dan Boeing 777 ile hergün gerçekleşecek New York uçuşları, yolcularına sağladığı özel fiyatlarının yanı sıra, Emirates konforunu her adımda sunacak.

BİRİNCİ SINIF HİZMET

Ortalama filo yaşının 140 ay olduğu sektörde Emirates, ortalama yaşı yalnızca 61 ay olan filosuyla dünyanın en genç ve modern filolarından birine sahip. Emirates’in yeni Dubai-Atina-Newark uçuşlarında hizmet verecek olan Boeing 777-300ER ise First Class’a özel süitler, Business Class’ta tam yatabilen koltuklar ve Economy Class’ta ergonomik kabiniyle üst düzey rahatlık ve yüksek kalite hizmet sunuyor.

Ayrıca tüm kabin sınıflarındaki yolcular, Emirates’in uluslararası kabin ekibinin sıcak ilgisi, gurme aşçılar tarafından hazırlanmış yemekler ve en yeni filmleri, dizileri ve müzikleri bulabilecekleri 2,500’den fazla kanal sunan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’ın keyfini çıkarabiliyorlar.

UÇUŞ BİLGİLERİ

İstanbul’dan ve İzmir’den seyahat edecek yolcular, Aegean Havayolları’nın mevcut günlük uçuşları ile Atina üzerinden Emirates’in saat 16:40’ta kalkacak olan EK209 seferi ile aynı gün 22:00’da New York Newark Havalimanı’na ulaşacak. Dönüş seferi olan EK210 ise Newark’tan 23:45’te hareket edip, Atina’ya ertesi gün 15:05’te varacak. (Belirtilen saatler yerel saatlerdir) Yolcular, yine Atina’dan İstanbul’a ve İzmir’e Aegen Havayolları’nın mevcut günlük seferleri ile dönüş yapabilecek. Emirates’in Atina üzerinden olan İstanbul ve İzmir çıkışlı Newark fiyatı havalimanı vergileri ve yakıt harçları dahil, kişi başı 610 USD’den başlıyor.

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için emirates.com.tr adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın