Sofa Hotel Nişantaşı’nın 7. kat gizemi…

Türkiye’deki ilk HIP otel olma özelliğinin yanı sıra, İstanbul’un sıra dışı oteli Sofa Hotel’in 7.katı sıra dışı konseptlere ev sahipliği yapan 7 farklı süitiyle, hayata gizem katmak isteyen misafirlerine sürprizlerle dolu alanlar sunuyor

Nişantaşı’nın mistik atmosferiyle sarmaş dolaş olan Sofa Hotel, 7. Katında yer alan süitlerinden biri olan No:701 Umar Süit’te, keyifli akşamüstü partileri, neşeli basın kahvaltıları yada çok özel unutulmaz romantik konaklamalara ev sahipliği yaparak farkını bir kez daha baştan sona ortaya koyuyor.

GİZEMLİ VE TUTKULU BİR 7.KAT HİKAYESİNE DAHİL OLMAYA HAZIR MISINIZ?

Gökkuşağının 7 renginden haftanın 7 gününe ve dünyanın 7 harikasına kadar 7 rakamının gizemi bambaşka bir anlamla birleşerek Sofa Hotel’de hayat buluyor. Nişantaşı’nın en seçkin adresi olan Sofa Hotel, 7.katında yer alan tam 7 özel süitiyle konuklarına şaşırtıcı, sıra dışı ve keyifli bir otel deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Nişantaşı’nın adeta imzası haline gelen ve sahiplendiği sanatsal etkinlikler ve özel ağırlamalarla otelcilik anlayışına da yeni bir boyut getiren Sofa Hotel, İstanbul semalarını kucaklayan 7.katındaki 7 özel süitle sıra dışılığını ortaya koyuyor.

Özellikle dekorasyon detayları ve gizemli atmosferiyle rüya gibi bir süit olan No:701, özel ağırlamalar, konsept partiler ve romantizmin doruklarda yaşandığı konaklamalara da ev sahipliği yapıyor. Birbirinden seçkin sanat eserleriyle tasarlanmış ve tutkulu renklerle kışkırtıcı bir auraya sahip olan No:701’de hafızalarda iz bırakacak konaklama ve konsept ağırlamalarla unutulmaz bir deneyimin adresi oluyor.

SANATLA SOFA’DA KUCAKLAŞIN

Türkiye’ deki ilk HIP(Highly Individual Place) otel olan Sofa Hotel Nişantaşı’ nın, ulusal ve uluslararası galerilerin çağdaş buluşma yeri haline gelen Contemporary Istanbul’a yapmış olduğu sponsorluk ve diğer çağdaş sanat aktivitelerine vermiş olduğu destek, İstanbul’ un Neo-Klasik ve Neo-Barak akımlarının muhteşem bir harmoni ile harmanlanıp Giulio Mangeri’nin dokunuşları ile nefes bulan Nişantaşı’nın büyüleyici mimarileri arasında yaşamınızda şahane bir mola imkanı sunuyor.

360 DERECE MANZARA KEYFİ

The Sofa Hotel Nişantaşı’nın lobi katında yer alan, açılabilir terası ile şehrin içinde büyüleyici yeşil manzaraya sahip HallArts, 350 kişiye kadar misafir kapasitesiyle, özel kutlamalardan unutulmaz düğünlere, çılgın partilerden sanatla iççice dizayna sahip 4 adet toplantı salonuyla iş yaşamının en önemli detayı olan özel toplantılara kadar farklı konseptlerdeki birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Toplantı salonlarında ciddi, soğuk ve uzak bir doku yerine sanatla içiçe geçmiş bir dokuyu tercih eden The Sofa Hotel’in Botero, Chagall, Frida ve Pablo toplantı salonlarında en verimli toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SICACIK KARŞILAMALAR SOFİE’DE

Sabahın ilk toplantılarına ilham veren “ev ofis” kahvaltıları ile Sofie’de bir görsel seremoni, hem ruhunuza hem damağınıza hitap eden hızlı öğlen yemekleri ile iş ve dostluk ahengi, günün sonunda şehrin yorucu temposuna bir heyecan katacağınız 5-7 molası ile yeni ritüeller için Sofie sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın