Yazın en renkli Bazaar’ı Palmarina Bodrum’da

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, yazın en renkli pazarı The Palm Bazaar’ı Ağustos ayı konseptiyle yeniden kuruyor. Bu ayki Bazaar’ın sloganı ise ‘Home Sweet Home’

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonunun en renkli pazarını yeniden kuruyor. Palmarina Bodrum’da 9-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında ‘Home Sweet Home’ söylemiyle kurulu olacak ‘The Palm Bazaar’ın bu ayki konseptinde ev dekorasyon markaları ağırlıklı olacak. Bazaar marinada Ada’da kurulu olacak.

FARKLI MARKARLAR, ŞIK VE TASARIM ÜRÜNLER

‘Home Sweet Home’ mottosu ile kurulu olacak The Palm Bazaar’da kokulu mumlar, duvar resimleri, tasarım yastıklar, vazolar, çeşit çeşit ev dekorasyon ürünü ile birlikte takı tasarım ve giyim markaları yer alacak. Ağustos ayı The Palm Bazaar’ın katılımcısı markalar; Alaim-i Sema, House of Blooms, Atelier Simi, Neohomosapien, Atölye Modern, Daima Dizayn, Gül Seramik, Gift House, Miss Armilla, Take N Out, La Merv, Nilüfer Gürdenli, Ergül Okan, Dams Mood, Begart, Noor, Dudu Home, Candela Mum, Naziko, Captain Ra, Milou Jewellery, Eyna&Co.

TÜM SENE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Palmarina Bodrum, tüm sene boyunca bünyesinde yer alan markalarıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. Brandroom, Armani, Vilebrequın, Orlebar Brown, Capri Touch, Vakko Home, Vakko Mare ve Vakko Patiserrie gibi önemli markaların bulunduğu 102 mağazalık çarşı bölümü, 2017 Mayıs ayında açılan etkinlik alanı Palm Piazza, konsept mağazaları, yeme-içme üniteleri, kafeleri, renkli gece hayatı, yaz-kış yapacağı etkinlikleri ile Bodrum’un yaşam merkezi Palmarina Bodrum misafirlerini ağırlıyor.


Palmarina Bodrum

Tel: +90 252 311 06 00/06 11

E-posta: marina@palmarina.com.tr

Adres: Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak – Bodrum / MUĞLA – Turkey

Bir Cevap Yazın