Hilton İstanbul Bosphorus’tan gece şehirde alternatif bir eğlence: Havuz ve müzik

Hilton İstanbul Bosphorus, sizleri şehrin en büyük otel havuzuna gece yüzmesine davet ediyor. 4 Ağustos Cuma günü ilki gerçekleşen ve büyük ilgi gören gece yüzmesi, artık her cuma 20.00-24.00 saatleri arasında sizleri bekliyor. Havuz keyfi ve bir içeceğin yalnızca 120 TL olduğu alternatif gece eğlencesi boyunca Pool Bar da %50 indirimli

Hilton İstanbul Bosphorus, şehrin gece eğlencesi anlayışına bambaşka bir soluk getiriyor. Cuma geceleri havuz ve parti keyfiyle Hilton’da eğlence hiç bitmiyor. Yorucu bir iş gününün ardından şehrin merkezindeki en büyük otel havuzunda yüzerek rahatlamak, tatillerin eşsiz eğlencesi olan gece yüzmelerini İstanbul’un göbeğinde tekrar yaşamak artık çok kolay… Hilton İstanbul Bosphorus’un tüm havuz severleri gece yüzmesine davet ettiği bu kampanya ile siz de hem yüzün hem de arkadaşlarınızla havuz başında parti yapmanın tadını çıkarın, cuma gecelerinize renk katın.

4 Ağustos’ta ilki gerçekleşen ve çok büyük ilgi gören gece yüzmesi konsepti yaz boyunca her cuma gecesi devam edecek. 20.00-24.00 saatleri arasında gece havuz keyfi ve bir içecek yalnızca 120 TL. Üstelik gece boyunca Pool Bar %50 indirimli. Bu unutulmaz Hilton deneyimi ile kendinizi tatilde hissedecek, yüzmenin ve havuz başı eğlencenin keyfini çıkarırken içeceğinizi yudumlayıp günün bütün stresini üzerinizden isterseniz dansla, isterseniz yıldızların altında yüzerek atmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın