Boyalık Beach Hotel Kurban Bayramı’na hazır

Her bayramda konuklarına özel programlar hazırlayan Çeşme Boyalık Beach Hotel, Kurban Bayramı’nda da geleneğini bozmayarak birbirinden zengin menüsü, özel etkinlikleri, canlı müzikleri ve çocuklar için ayrıcalıklı hizmetleriyle bu bayrama da hazır

6 yaşa kadar ücretsiz konaklama, zengin animasyon programı ve mini disco ile çocuk dostu programlarıyla fark yaratan Boyalık Beach, açık büfe sabah ve akşam yemekleri ile Kurban Bayramı’nda da tatilcilerin gözdesi olacak.

SUNSHINE BAND İLE BAYRAM

Bayrama özel program hazırlayan Boyalık Beach, 1. gün repertuarında aryalar, napolitenler, jazz, latin, pop, oldies, soul, rock ve Türk popundan parçalarla yer veren İzmir’in önemli müzik grubu Sunshine Band ile konuklarına unutulmaz bir akşam yaşatacak. İkinci ve üçüncü gün ise Cenk ve Derya canlı müzik performansları ile konukları ağırlarken, bayramın son günü ise Malik ve Buse birbirinden güzel ezgileriyle sahne alacak.

Tatilcilere Çeşme doğasının cömertçe sunduğu deniz, kum, güneş üçlüsünün dışında konfor, eğlence ve kendini özel hissetmelerini sağlayacak ilgiyi eksik etmeyen Boyalık Beach, bu bayramda da huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk adresi olacak.

ÇEŞME’NİN MAVİ BAYRAKLI PLAJI

Çeşme’de mavi bayraklı 9 plajdan biri olarak Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından mavi bayrak ödülü almaya hak kazanarak Çeşme’nin 9 plajından birine sahip olan Boyalık Beach Oteli, 120 metre uzunluğundaki ince kum plajında misafirlerine deniz keyfi yaşatmayı sürdürürken, donanımlı tesisi ile fark yaratmayı da sürdürüyor.

Eğitimli ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alan Boyalık Beach, iş yaşamının stresinden kurtulmak isteyenlere sunduğu Boyalık Shine SPA ile müşterilerine eşsiz bir dinlenme vaat ederken, doğal terapi yöntemleri, eşsiz kumsalı, havuzları ve spor salonları ile tam donanımlı bir tatil keyfini 4 yıldır müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın